6pcs/Veľa Použité Druhej strane F660 onú exkluzivitu gpon WIFI ont ZTE GPON onú exkluzivitu doprava Zadarmo originálne

Nový produkt

Skladom

1000 položky

€68.87

€72.50

POZNÁMKA:

Pretože to je z druhej ruky onú exkluzivitu, to nie je tak nové, a nie ako čistý, ako nový. nižšie foto je nový model obrázok, a to len ako odkaz. Ale budeme sľub kvalita je dobrá, a to môže fungovať dobre.

Ak potrebujete Rekonštrukciu alebo Úplne nové modely, prosím, láskavo kontaktujte nás, my vám skontrolovať cena pre vás. ďakujem vám veľmi pekne.

Štítky: vlákno stroj fusion, fusion splicer, epon, wifi zte f660, gpon onú exkluzivitu, gpon ont, cat6 modem, onú exkluzivitu, gpon, telefón zte
Položka Dĺžka 1m
Číslo Modelu onú exkluzivitu
Typ Konektora SC/UPC
Kompatibilné Ubiquiti
Názov Značky Joinwit
Vlákna Typu Jediný Režim
Pôvod CN(Pôvodu)
Certifikácia ŽIADNE
Veľkosť 45cm x 40cm x 25cm

Napísať recenziu

6pcs/Veľa Použité Druhej strane F660 onú exkluzivitu gpon WIFI ont ZTE GPON onú exkluzivitu doprava Zadarmo originálne

6pcs/Veľa Použité Druhej strane F660 onú exkluzivitu gpon WIFI ont ZTE GPON onú exkluzivitu doprava Zadarmo originálne

0 Recenzie
€15.73

10/KS 1um Optických Vlákien, leštenie papier Optického vlákna brúsenie list 1um Optických leštenie list pre Optické vlákna brúska spotrebný materiál Zadarmo doprava Hlavné použitie: Vhodné na rôzne materiály s vysokou presnosťou a zrkadlo leštenie, ako napríklad: Lož Zhan optické leštenie A lepidlo hrubé brúsenie

4 Recenzie
€5.44

Prosím vedieť Druh Vitajte na SeeMe Technology Co., LTD Poznámka: Prosím, kontaktujte, ak máte BOM zoznam, alebo si nemohol nájsť časť čísla z nášho on-line obchodu. Sme s veľkým množstvom zásob, ktoré nemohol odovzdať všetky ich on-line. Ďakujeme, že ste si vybrali SeeMe Technology Co.,

Súvisiace produkty