Doprava zadarmo 50pcs/veľa Singlemode Simplex Žltá PVC 0,9 mm 1 Meter LC/PC Optický Pigtail LC Pigtail

Nový produkt

Skladom

1000 položky

€19.98

Doprava zadarmo 50pcs/veľa Singlemode Simplex Žltá PVC 0,9 mm 1 Meter LC/PC Optický Pigtail LC Pigtail

Funkcie: ---Nízka vkladanie a späť reflexie a strát ---Dobré vymeniteľnosti ---Dobrá odolnosť ---Vysoká teplotná stabilita ---Štandard: Telcordia GR-326-CORE

Aplikácie: CATV; Aktívne zariadenie ukončenia; Telekomunikačné siete; Metro; Lokálnych Sietí; spracovanie Údajov sietí; Testovacie zariadenia; Miestnosť inštalácie; rozľahlej Siete;

Špecifikácia: Položky Jednom režime Multimode PC UPC APC 62.5/125 50/125 50/125 10G Vloženie Strata Strata Návratu ≥45dB ≥50dB ≥60dB ≥35 db Životnosť

500 matings Prevádzková Teplota -40 až +75 -40 až +75 Ferrule Otvor Veľkosti 125.0+1/-0um, Conentricity:≤1um 125um,Conectricity:1≤3um 125.3+1/-0um, Conentricity:≤1um 127um,Conectricity:1≤3um 125.5+1/-0um, Conentricity:≤1um 128um,Conectricity:1≤3um 126.0+1/-0um, Conentricity:≤1um SC/PC-SM-SX-0.9 mm-1m Optický Pigtail Konektory: LC Jadro: Jediný Režim Vlákniny Hustota: Simplex Povrch/Kategória: PC poľský Dĺžka: 1 Meter(s) Priemer 0,9 mm Farba: Žltá Kvality:50pcs

Štítky: formaldehyd meter, lc optické, optický konektor lc, ghost meter, ftth, optický, adaptér sc upc, optický výkon, optický splitter lc, optický výkon
Materiál PVC
Režim Singlemode , simplex
Priemer Vlákna 0,9 mm
Poľský Konci Tvár PC
Názov Značky TRENSBATTER
Položka LC/PC SM SX Optický Pigtail
farba Žltá
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu HH-123
Certifikácia ŽIADNE
Vlákna Dĺžka 1 meter

Napísať recenziu

Doprava zadarmo 50pcs/veľa Singlemode Simplex Žltá PVC 0,9 mm 1 Meter LC/PC Optický Pigtail LC Pigtail

Doprava zadarmo 50pcs/veľa Singlemode Simplex Žltá PVC 0,9 mm 1 Meter LC/PC Optický Pigtail LC Pigtail

0 Recenzie
€26.69

Beschrijving 1*32 PLC splitter prestaties specificaties Druh 1*32 werkende Golflengte (nm) 1260 ~ 1650 Vkladanie Verlies (dB) typische 10 Maximun (Trieda P/S) 10.5/10.7 uniformiteit (dB) typische 0.5 Maximun 0.8 terugkeer

1 Recenzie
€29.76

Detaily produktu Cisco Skutočné SFP-10G-LR Dodávateľa Meno Go-Fibereasy Forme Typ SFP+ Vysielač Max Rýchlosť prenosu Dát 10.3125 Gbps Vlnovej dĺžke 1310nm Max Kábel Vzdialenosť 10km Rozhranie LC duplex Optické Komponenty DFB 1310nm Typ Kábla SMF DOM Podporu Áno, TX Power -8.2~0.5 dBm Citlivosť Prijímača Obchodné

2 Recenzie
€8.50

Špecifikácie Pôvodné Fujikura CT-30 Vlákniny Sekáčik Náhradné Žiletky CB-16 (Vyrobené v Japonsku) Fujikura je CT-30A Sekáčik je vysoko presné Jedného Vlákna Sekáčik s adaptérom doska, 16-postavenie lopatiek a šrot kolektora. Použiť prenosné nástroj s akýmkoľvek Fujikura fusion splicer v spájať

Súvisiace produkty