Optický FIS Striptérka pre odizolovanie 125um 250um vlákna poťah optického Kábla Nástroj Doprava Zadarmo

Nový produkt

Skladom

1000 položky

€7.58

€8.42

Tri jedinečné vlákna poťah stripping kliešte Pre odizolovanie 125µm 250µm vlákna poťah -1.98 mm top otvorenie môžu byť použité na peel off vonkajší plášť pigtail -V-tvare úst okraji svorka otvorenie a 140µm na optické vlákna môžu byť použité pre bidi -125µm 250µm obklady -Výrobca predvolené, ide bez úprav nebude poškodiť vlákna -Všetky rezné plochy dômyselné mechanické tolerancie zabezpečiť čistý, hladký chod -Ergonomicky navrhnutá rukoväť, pohodlné uchopenie -Keď nie v použitie, kotúč zablokuje, v uzavretom stave

Štítky: Vlákna, ftth, catsuit, optické striptérka, optické vlákna tool kit, vlákno router, muži optika, basketbal držiteľ, optika pre lov, aua vlákniny sekáčik
Vlákna Typu Jediný Režim
Typ Konektora Hybrid
Číslo Modelu FIS
Veľkosť 45cm x 40cm x 25cm
Názov Značky Joinwit
Položka Dĺžka 1m
Kompatibilné Ubiquiti

Napísať recenziu

Optický FIS Striptérka pre odizolovanie 125um 250um vlákna poťah optického Kábla Nástroj Doprava Zadarmo

Optický FIS Striptérka pre odizolovanie 125um 250um vlákna poťah optického Kábla Nástroj Doprava Zadarmo

0 Recenzie
€15.73

10/KS 1um Optických Vlákien, leštenie papier Optického vlákna brúsenie list 1um Optických leštenie list pre Optické vlákna brúska spotrebný materiál Zadarmo doprava Hlavné použitie: Vhodné na rôzne materiály s vysokou presnosťou a zrkadlo leštenie, ako napríklad: Lož Zhan optické leštenie A lepidlo hrubé brúsenie

1 Recenzie
€59.52

100 ks Optický patch kábel Factory veľkoobchod simplex SC/APC Optické jumper kábel CATV sx 1 3 5 10 20 100 metrov metrov Ftth Názov Produktu Optický Patch kábel Vlákniny Model Jednotného režimu Model Výrobku SC/APC-SC/APC SM SX Vlákniny Core 9/125µm Optický Konektor SC-SC Bunda Farba Žltá Konektor Konci Tvár APC

1 Recenzie
€29.76

Detaily produktu Cisco Skutočné SFP-10G-LR Dodávateľa Meno Go-Fibereasy Forme Typ SFP+ Vysielač Max Rýchlosť prenosu Dát 10.3125 Gbps Vlnovej dĺžke 1310nm Max Kábel Vzdialenosť 10km Rozhranie LC duplex Optické Komponenty DFB 1310nm Typ Kábla SMF DOM Podporu Áno, TX Power -8.2~0.5 dBm Citlivosť Prijímača Obchodné

0 Recenzie
€74.83

Yima Pet Profesionálny Zdravotnícky Spotrebný Materiál, Ktorý Prebýva V Ihly Infúzie, Injekcie Heparín Viečko 100 Ks Upozornenie: Ceny Výrobkov A Osobitných Podmienok, Kontaktujte Nás, Prosím, Pred Nákupom Tipy, ktoré Vám pomôžu Pre Brazília kupujúci, ak vyberiete možnosť Expresná doprava, ako

Súvisiace produkty